Velkoobchod a maloobchod vinařských a včelařských potřeb

Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy prohlížené

35 L HYDRO-LIS + 30 l. nádoba zdarma

NOVINKA
Cena 20 900
Cena bez DPH 17 416.67
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce Zottel
Kód produktu VS 35 L
Dostupnost na skladě
KS


Lisy představují nejjednodušší a nejrýchlejší spůsob lisování  hroznů jako i pomletého ovoce  bez velké námahy.  Jsou vyrobeny z nerezavějíci oceli a snadno se čistí.

Hydro-lis je zařízení na získávání moštu nebo šťávy pomocí tlaku vody.
Před začátkem povolíme  odvzdušňovací ventil, naplníme  rovnoměrně  až po vrch  lis s masou přichystanou na lisování, nasadíme  přikrývku na koš lisu a dobře ji zatáhneme pomocí matice. Na kohoutek lisu  připojíme hadici,  která je již připojena na vodovodní kohoutek (odporučený tlak vody je 2,5 bar) a napouštíme.

Membrána – gumový válec v lise se začne plnit vodou a po chvíli, kdy začne voda vytékat z odvzdušňovacího ventilu, tento ventil uzavřeme.V systéme se tím vytvoří  zvýšený tlak, který vidíme na manometru a gumový válec  naplněný vodou se roztahuje čím vylisuje  vloženou masu ovoce.

Po ukončení lisování  uzavřeme přívod vody , otevřeme výpustný ventil vody a odvzdušňovací ventil na lise. Tím se tlak  spustí na 0,0 baru a můžeme přikrývku lisu otevřít, výlisky seškrábat ze stěn a lis vyklopením vyprázdnime.
Pomocí filtrovacího sáčku se nám podaří zároveň s lisováním i přefiltrovať mošt  od drobných zrníček,...čím  dosáhneme  bystrou tekutinu.

Výtěžnost u takových lisů je větší asi o  30% než u  lisů klasických.

V současnosti se vyrábějí už jen celonerezové lisy. 


Opište bezpečnostní kód:   
nový kód