Velkoobchod a maloobchod vinařských a včelařských potřeb

Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy prohlížené

Dubový barikový sud 225 l.

NOVINKA
Cena 11 550
Opálenie suda:

Cena bez DPH 9 625
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce Slovinsko
Kód produktu 225
Dostupnost na objednávku
KS


NOVINKA - barikové sudy štípaný dub, sušený, 4-6 let za výhodné ceny
546.- Eur s DPH

Barikové sudy  se vyrábějí z dubového dřeva a ve velikosti  225 litrů, délka je 97 cm, průměr  suda je 68 cm.  Sud je  okovaný s osmi obručemi, uvnitř může být  opálený na tři stupně a to na  Medium (M), Medium plus (M+) a Heavy (H).  Sudy nejsou lakované ani  parafínované.Barikové sudy mají dvě základní přednosti a to – okysličování vína přes mikropóry dřeva  a získávání barikových aroma pocházející částečně ze dřeva  a částečně  z opálení.


Sudy sa doporučuje používat na zrání vína maximálně  třikrát pričemž barikový buket se uvolňuje vždy pomaleji a méně intenzívněji.
Dozrívání vína v barikových sudech nelze nahrazovat jinými metodami, protože výsledný efekt zaručí jen kvalitní dřevo a poctivá práce každého výrobce sudů. Proto každý barikový sud a každé jedno barikované víno je originál.

Poslední dobu sa také používají barikové  sudy z akátového dřeva především na bílá vína a to kvůli tomu, že neobsahují adstringentní taniny a také vínu prospívají pěknou žltavě zelenkavou barvou..Opište bezpečnostní kód:   
nový kód