E-SHOP

Vážení zákazníci, 
 
v dňoch 15.2.2018 - 15.3.2018  sme pre Vás naplánovali akciu na medomety  značky LOGAR v podobe zľavy z ceny vo výške 15%.  
 
V prípade záujmu ma kontaktujte na bolcekova.katarina@gmail.com a  následne Vám bude vypracovaná cenová a termínová ponuka na dodávku Vami vybraného zariadenia.
 

Doležitá informácia : 

BeeVital HiveClean bol dopredaj a ďalší tovar pod týmto názvom nebude. 

Od nového roku sa bude predávať a objednávať pod  názvom VarroMed ako liečivo a nie prípravok, zloženie je však stále rovnaké.

Ďakujeme za pochopenie. 
 
Mandy s.r.o Cisterny

Cisterny

Lisy představují nejjednodušší a nejrychlejší spůsob lisování hroznů jakož i pomletého ovoce bez velké námahy. Jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a snadno se čistí. Hydro-lis je zařízení na získávání moštu nebo šťávy pomocí tlaku vody. Před začátkem povolíme odvzdušňovací ventil, naplníme rovnoměrně až po vrch lis s masou přichystán na lisování, nasadíme přikrývku na koš lisu a dobře ji zatáhneme pomocí matice. Na kohoutek lisu připojíme hadici která je již připojena na vodovodní kohoutek (doporučený tlak vody je 2,5 bar) a napouštíme.

více informací

  Dubové sudy na víno

Dřevěné sudy na víno

Ve velikosti od 10 -30 50 60 80 L se vyrábějí s obarvenými nebo nerezovými obručemi.
Možnost dodání sudu s dřevěným podstavcem.
Ve velikosti od 100 125 150 200 250 300 350 400 500 L se vyrábějí sudy z akátového nebo dubového dřeva, s dvířky nebo bez dvířek, s obarvenými nebo nerezovými obručemi.

Ve velikosti od 500 - 2000 L se vyrábějí z dubového dřeva, všechny sudy mají dvířka a jsou s obarvenými nebo nerezovými obručemi.

více informacíOdvíčkovací nádoby

Určená je na odvíčkování rámečků s mřížkou na odvíčkování těžkých rámečků. Může se měnit nahnutí rámečku - tři polohy. Rámečky odkládáme na držák rámečků (do 15 rámečků). V nádobě je nerezová perforovaná vložka na cezení medových víček. Na držáku rámečků je hranatá tyč na čištění vidličky. Výška nádoby je nastavitelná na výšku 5 různých poloh. Po ukončení práce držák složíme do nádoby a zakryjeme víkem.


více informací
HydrolisyMedomety

Dno medometu je vyspádováno k výtoku.
Automatika umožňuje, aby se celý proces vytáčení provedl samostatně. Ovládání je jednoduché - pomocí fólií potaženého dotykového digitálního LCD displeje. Nastavit a uložit si můžete 8 různých programů, z nichž každý má 8 podprogramů, ve kterých si nastavíte čas, směr a rychlost otáček. Základní program je nastaven. Dá se snadno měnit a doplňovat dle přání.

Kompaktní provedení, tichý provoz.


více informací

Vybíráme z naší nabídky

MANDY spol. s.r.o.